wersja do wydruku Michał Kajda 10.06.2015 14:08

Pracownicy

Referat Organizacyjny i Spraw Obywatelskich

(OR) 

 

IMIĘ I NAZWISKO

STANOWISKO PRACOWNIKA

NUMER

TEL.

NR POKOJU

Mariola Gaj-Łopaczyńska

gaj@ug.lubin.pl

Kierownik Referatu

8403-105

110

Anna Skorupa

skorupa@ug.lubin.pl

Zastępca Kierownika Referatu

8403-104

28

Sylwia Wandycz

wandycz@ug.lubin.pl

Inspektor

8403-103

28

Barbara Bernat

bernat@ug.lubin.pl

Inspektor

8403-103

28

Bogusława Kotlarska

kotlarska@ug.lubin.pl

Inspektor

8403-141

121

Irena Staszak

staszak@ug.lubin.pl

Pomoc administracyjna

8403-100

3

Beata Lisecka

lisecka@ug.lubin.pl

Specjalista

8403-170

3

Milena Cyga

cyga@ug.lubin.pl

Obsługa sekretariatu Wójta

8403-102

102

Monika Siwak

siwak@ug.lubin.pl

Specjalista

8403-149

112

Sylwia Rozkosz

rozkosz@ug.lubin.pl

 Główny specjalista

8403-152

125

Artur Jędrak

jedrak@ug.lubin.pl

Specjalista

8403-150

115

Magdalena Giezek

giezek@ug.lubin.pl

Inspektor

8403-129

113

Beata Lewandowska

lewandowska@ug.lubin.pl

Pomoc administracyjna

8403-157

113

Monika Karaś

karas@ug.lubin.pl

Specjalista

8403-150

115

Agnieszka Wrona

wrona@ug.lubin.pl

Inspektor

8403-145

112

 

Michał Kajda

kajda@ug.lubin.pl

Informatyk

8403-135

14

 

Robert Zujewicz

zujewicz@ug.lubin.pl

Informatyk

8403-135

14

 

Andrzej Jakimiak

Kierowca

8403-114

16

Kazimierz Jaszowski

Konserwator

8403-114

16

 

Powrót

Załączniki

Brak załączników w dokumencie.

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:Pracownicy
Podmiot udostępniający informację:Urząd Gminy w Lubinie
Informację opublikował:Michał Kajda
Informację wytworzył:
Data na dokumencie:Brak
Data publikacji:10.06.2015 14:08

Rejestr zmian dokumentu

pokaż