wersja do wydruku Michał Kajda 02.04.2009 16:53

Pracownicy

 

Referat Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska

(KM)

 

IMIĘ I NAZWISKO

STANOWISKO PRACOWNIKA

NUMER

TEL.

NR POKOJU

Anna Marzec

amarzec@ug.lubin.pl

Kierownik Referatu

8403-121

11

Agnieszka Jarosz

jarosz@ug.lubin.pl

Zastępca kierownika 8403-127 11

Grażyna Madera

madera@ug.lubin.pl

Główny Specjalista

8403-116

10

Tomasz Stasiuk

stasiuk@ug.lubin.pl

Inspektor

8403-137

10

Danuta Bochenek

bochenek@ug.lubin.pl

Główny Specjalista

8403-113

15

Edyta Pyzik

pyzik@ug.lubin.pl

Główny Specjalista

8403-180

15

Zygmunt Niechwiadowicz

niechwiadowicz@ug.lubin.pl

Pomoc administracyjna

8403-138

10

Dorota Prukop

prukop@ug.lubin.pl

Inspektor

8403-159

17

Anna Gimel

gimel@ug.lubin.pl

Inspektor

8403-139

15

Angelika Breus

breus@ug.lubin.pl

Pomoc administracyjna

8403-139

10

Bronisław Horbatowski

horbatowski@ug.lubin.pl

Główny specjalista

8403-163

9

Ewa Jarkowiec

jarkowiec@ug.lubin.pl

 

Inspektor

8403-128

9

Agnieszka Kmiecik-Bierzyńska

bierzynska@ug.lubin.pl

Inspektor

8403-163

9

Iwona Włodarek

wlodarek@ug.lubin.pl

Inspektor

8403-126

8

Paulina Wojciechowska

wojciechowska@ug.lubin.pl

Podinspektor

8403-126

17

Karolina Majcher

majcher@ug.lubin.pl

Pomoc administracyjna

8403-158

8

Małgorzata Gorczakowska

gorczakowska@ug.lubin.pl

Podinspektor

8403-158

8

Kazimierz Tomczyszyn

tomczyszyn@ug.lubin.pl

Specjalista

8403-172

17

 

Powrót

Załączniki

Brak załączników w dokumencie.

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:Pracownicy
Podmiot udostępniający informację:Urząd Gminy w Lubinie
Informację opublikował:Michał Kajda
Informację wytworzył:
Data na dokumencie:Brak
Data publikacji:02.04.2009 16:53

Rejestr zmian dokumentu

pokaż
12.09.2018 09:51 Edycja dokumentu (Michał Kajda)
16.04.2018 14:03 Edycja dokumentu (Michał Kajda)
16.04.2018 13:47 Edycja dokumentu (Michał Kajda)
16.04.2018 13:46 Edycja dokumentu (Michał Kajda)
16.04.2018 13:43 Edycja dokumentu (Michał Kajda)
09.02.2018 09:24 Edycja dokumentu (Michał Kajda)
09.02.2018 09:23 Edycja dokumentu (Michał Kajda)
19.01.2018 09:24 Edycja dokumentu (Michał Kajda)
19.01.2018 09:14 Edycja dokumentu (Michał Kajda)
02.08.2016 11:42 Edycja dokumentu (Michał Kajda)
02.08.2016 11:17 Edycja dokumentu (Michał Kajda)
04.05.2016 09:34 Edycja dokumentu (Michał Kajda)
03.03.2016 10:35 Edycja dokumentu (Michał Kajda)
21.12.2015 10:58 Edycja dokumentu (Michał Kajda)
21.12.2015 10:56 Edycja dokumentu (Michał Kajda)
10.06.2015 14:50 Edycja dokumentu (Michał Kajda)
02.06.2015 11:04 Edycja dokumentu (Michał Kajda)
02.06.2015 10:12 Edycja dokumentu (Michał Kajda)
02.06.2015 10:11 Edycja dokumentu (Michał Kajda)
14.05.2015 11:39 Edycja dokumentu (Michał Kajda)
27.02.2015 10:56 Edycja dokumentu (Michał Kajda)
09.01.2015 08:41 Edycja dokumentu (Michał Kajda)
27.08.2014 09:29 Edycja dokumentu (Michał Kajda)
27.08.2014 09:17 Edycja dokumentu (Michał Kajda)
25.08.2014 14:45 Edycja dokumentu (Michał Kajda)
07.02.2014 22:46 Edycja dokumentu (Michał Kajda)
23.10.2013 13:36 Edycja dokumentu (Michał Kajda)
23.10.2013 13:30 Edycja dokumentu (Michał Kajda)
16.09.2013 13:02 Edycja dokumentu (Michał Kajda)
26.08.2013 13:39 Edycja dokumentu (Michał Kajda)
19.08.2013 08:52 Edycja dokumentu (Michał Kajda)
02.08.2013 10:27 Edycja dokumentu (Michał Kajda)
01.08.2013 14:44 Edycja dokumentu (Michał Kajda)
01.08.2013 13:57 Edycja dokumentu (Michał Kajda)
01.08.2013 13:54 Edycja dokumentu (Michał Kajda)
06.11.2012 10:24 Edycja dokumentu (Michał Kajda)
28.11.2011 13:53 Edycja dokumentu (Michał Kajda)
16.09.2011 11:22 Edycja dokumentu (Michał Kajda)
30.05.2011 08:49 Edycja dokumentu (Michał Kajda)
07.12.2010 13:03 Edycja dokumentu (Michał Kajda)
17.11.2010 14:33 Edycja dokumentu (Michał Kajda)
15.11.2010 12:13 Edycja dokumentu (Michał Kajda)
17.03.2010 11:11 Edycja dokumentu (Monika Gorczakowska)
17.03.2010 11:03 Edycja dokumentu (Monika Gorczakowska)
09.10.2009 09:54 Edycja dokumentu (Michał Kajda)
09.10.2009 08:27 Edycja dokumentu (Michał Kajda)
01.06.2009 16:37 Edycja dokumentu (Michał Kajda)
30.05.2009 13:02 Edycja dokumentu (Michał Kajda)
30.05.2009 13:00 Edycja dokumentu (Michał Kajda)
02.04.2009 16:38 Utworzenie dokumentu. (Michał Kajda)